Kalender

Juhatuse koosolekud toimuvad iga kuu esimesel esmaspäeval kl 20.00 Interneti vahendusel ja on avatud kõigile liikmetele. Kutse saadetakse liikmetele maili teel paar päeva enne koosolekut.

Üritused, väljasõidud, koolitused 2021

Siin jagame erinevaid permakultuuriteemalisi ja teemaga haakuvaid üritusi, talguid, koolitusi. EPÜ korraldatavad õppevisiidid on üldjuhul tasuta.

MAI

1.-2. mai Võlumetsa ja toidusalu rajamise talgud Hundiallika Retriidi- ja koolituskeskuses. Jätk eelmise kevade toidusalude koolitusele mida ka EPÜ kodulehel tutvustasime. Lisainfot siit.

8.mail kl 10.00-16.00 Lilleoru aiatalgud, rohkem infot Lilleoru kodulehel

15. mail kl 13.00-20.00 Peenarde rajamine ja talgud Otto Krameri aias aadressil Keemia 41, Kristiine. Korraldab Eesti Permakultuuriühing (EPÜ). Korraga võib koguneda 10 inimest niiet registreeri ennast kindlasti hiljemalt 14. mail siin lingil. Suvel ja sügisel saab Otto Krameri aias toimuma töötubasid iga kuu. Loe Tallinna linnaaedade kohta linna kodulehelt.

16. mail kl 13.00 Õppevisiit Triinu Guerrini aeda Võrumaal, rohkem infot ja registreerumine info@permakultuur.ee. Max 10 inimest.

22.mail kl 12.00-16.00 Eesti Permakultuuriühing külastab Piisonifarmi Põlulas. Tutvume kohaga ja vaatleme, tunnetame, vahetame ideid ja kogemusi ja muidugi räägime permakultuurist ja selle rakendamisest talus kus kombineeritakse looma- ja taimekasvatust. Talus on mesilased, kodulinnud, lambad, Eesti Maakarja veised, piisonid ja 0,5 ha suurune alustav perma-aed .

Lõunatame ja juttu tuleb ka juustu valmistamisest. Registreeru kindlasti hiljemalt 20.mail siin lingil.

JUUNI

6 juuni kl 12.00-14.00 Tutvumine Pelguaia ja Põhjala aiaga Tallinnas. Räägime linnaaiandusest läbi permakultuuri võtme. Kogunemine Põhjala aia juures aadressil Marati 5. Loe Tallinna linnaaedade kohta linna kodulehelt. Märgi end tulijaks siin FB lehel.